ЭкоТехника в Facebook Экотехника в Telegram ЭкоТехника в TwitterГоловне питання PV-інсталяторів: «Як успішно реалізувати проект у галузі сонячної енергетики?», буде розглянуто на практичному Тренінгу, який відбудеться 11 грудня у м. Київ, готель «Братислава» (вул. Андрія Малишка, 1, зал «Альянс Альфа»)

Будівництво сонячної електростанції сьогодні є одним із найкращих інвестиційних напрямків для будь-якої категорії бізнесу: від приватних домогосподарств до об`єктів мегаватного класу.

Інвестувавши в будівництво сонячної електростанції, підприємці гарантовано, згідно з законодавством, отримуватимуть дохід до 2030 року. Який ще бізнес напрямок дає підприємцям гарантію 100% продажу виробленої ними продукції протягом періоду, який в рази перевищує період окупності? Жодний! Додайте до цього регулярне коригування зеленого тарифу згідно із зміною курсу євро і ви отримаєте практично ідеальну бізнес-модель. Безумовно, є свої нюанси у взаємодії з обленерго та відповідними державними органами, однак в цілому в Україні створені сприятливі умови для розвитку сонячних проектів. 

Якщо ви є власником сонячної електростанції, то ви зацікавлені в тому, щоб ваш бізнес приносив максимально можливий прибуток. І це залежить не лише від кількості сонячних днів. 

Згідно з висновками експертів Solar Academy, понад 80% сонячних електростанцій мають потенціал для збільшення ефективності. Зокрема підвищити продуктивність станцій можна за рахунок виявлення «битих» комірок сонячних модулів, регулярної очистки модулів від бруду, заміни комплектуючих та обладнання більш сучасним, зміни куту нахилу та орієнтації модулів, регулювання режимів роботи обладнання та інших нюансів. 

Тема експлуатації станцій настільки актуальна сьогодні, що Solar Academy вирішила присвятити цьому окремий професійний захід - Тренінг «Як подвоїти дохід сонячної електростанції», який відбудеться 5 березня (готель «Братислава»).

Ніякого спаму, як завжди будемо говорити мовою професіоналів про найактуальніші питання сонячної енергетики.

Читайте также: CISOLAR 2019 представит новые возможности для развития солнечной энергетики в Центральной и Восточной Европе


А вы что думаете по этому поводу? Дайте нам знать – напишите в комментариях!Понравилась статья? Поделитесь ею и будет вам счастье!

Смотрите еще интересные материалы:

Присоединяйтесь к нам!

 

Авторизоваться