ЭкоТехника в Facebook Экотехника в Telegram ЭкоТехника в TwitterМіжнародний виставковий центр Київ, Броварський пр-т, 15

EcoDriveExpo – МАСОВИЙ ЗАХІД, що проходить одночасно з міжнародною виставкою мототехніки – MotoBike, а також низкою інших заходів. Заходи, які відвідують понад 30 000 осіб.

У програмі виставок:

• Експозиція електромобілів/гібридів, зарядних станцій, додаткового обладнання та послуг.

• Експозиція персонального електротранспорту (велосипеди, мотоцикли, квадроцикли, скутери, сігвеї, гіроскутери, Е-самокати, моноколеса тощо).

• Експозиція альтернативних джерел енергії.

• Змагання та шоу дронів.

• Експозиція безпілотних літальних апаратів – DroneExpo.

• Пробіг електромобілів вулицями Києва.

• Тест-драйви електротранспорту.

• Усе сімейство мотоциклів HarleyDavidson 2018 модельного року, в рамках Freedom on Tour.

• Відкриття мотосезону клубом Сrazy Hohols.

• Тест-драйви мотоциклів від HarleyDavidson Kyiv, BMW, Suzuki, Сustom Culture, Svit Motо, KTM.

• Кастом зона переможців мотофестивалю в Бонневілі та кастомайзерів.

Мета заходів Eco Drive – популяризація ідеї екологічно чистого та економічного виду транспорту, визначення стратегії його розвитку в міських умовах, а також обговорення питань успішного функціонування і розвитку транспортного потенціалу України. Це прекрасний шанс для вибору товару або послуги для клієнтів, які бажають побачити всі можливі пропозиції на одному ресурсі, що значно заощадить час і кошти, отримати консультації по кредитуванню «зеленого транспорту» від провідних банків України. А для виробника – можливість представити свої товари і послуги кінцевому споживачу, а також знайти ділових партнерів серед українських та зарубіжних гравців ринку електричних транспортних засобів.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Виставка EcoDriveExpo – ключова подія в галузі електричного транспорту, доступний майданчики для обговорення ініціатив з розвитку та інвестування в «зелений» транспорт, обміну досвідом і технологіями.

EcoDriveShow – масовий захід електротранспорту, який у 2017 році відбувся на центральній вулиці столиці – Хрещатику.

Рекорд України – встановлення рекорду України з найбільшої кількості електромобілів в одному місці та внесення рекорду у Національний реєстр рекордів України.

Організатор – ТОВ «Еко Драйв»

Технічний партнер – ProEventService

Контакти: Світлана Дехтяр, +380 63 741-16-71; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Олексій Базілєєв, +380 98 658-28-23; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вадим Ігнатов, +380 50 331-14-75; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


А вы что думаете по этому поводу? Дайте нам знать – напишите в комментариях!Понравилась статья? Поделитесь ею и будет вам счастье!

Смотрите еще интересные материалы:

Присоединяйтесь к нам!

 

Авторизоваться