ЭкоТехника в Facebook Экотехника в Telegram ЭкоТехника в TwitterНеделя Альтернативной Энергетики Украина

 

Масштабна подія, покликана популяризувати заміну традиційних видів палива на альтернативні, відбулась 20-23 листопада у Києві. Конференція «Alternative Energy Week» пройшла у бізнес-центрі «Парус».

Кожен день заходу був присвячений окремій тематиці:

  • 20 листопада - конференція з біоенергетики “Bio Energy Ukraine 2017”
  • 21 листопада - конференція з сонячної енергетики “Solar Energy Ukraine 2017”
  • 22 листопада - конференція з енергетики в промисловості “Energy for Industry 2017”
  • 23 листопада 2017 - конференція з енергоефективності “Energy Efficiency Ukraine 2017”

Рівень експертів та рівень учасників заходу свідчать про активний розвиток сегменту відновлюваної енергетики. Щоразу гравці цього перспективного ринку потребують все більше корисної інформації.

Цьогорічна подія зібрала спікерів практиків, що поділились з учасниками «Тижня альтернативної енергетики» своїм досвідом впровадження енергоефективних проектів, застосування інноваційних технологій, пошуку інвесторів та надання інвестицій, врегулювання юридичних та земельних питань тощо.

Майданчик «Alternative Energy Week» надав чудову можливість поспілкуватись зі всіма відповідальними фахівцями в напрямку альтернативної енергетики.

Перехід на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмова від шкідливого викопного палива є запорукою енергетичної незалежності нашої країни.

Головна платформа для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами «Alternative Energy Week» сприяє розвитку однієї з найважливіших на сьогоднішній день ланок енергетичної галузі – сфери відновлюваної енергетики.


А вы что думаете по этому поводу? Дайте нам знать – напишите в комментариях!Понравилась статья? Поделитесь ею и будет вам счастье!

Смотрите еще интересные материалы:

Присоединяйтесь к нам!

 

Авторизоваться