ЭкоТехника в Facebook Экотехника в Telegram ЭкоТехника в TwitterУ Києві 20-23 листопада відбудеться масштабний захід в галузі відновлюваної енергетики - «Alternative Energy Week». Подія проходитиме у бізнес-центрі «Парус».

Кожен день заходу присвячений окремій тематиці:

  • Конференція з біоенергетики (20 листопада, 2017)
  • Конференція з сонячної енергетики (21 листопада 2017)
  • Конференція з енергетики у промисловості (22 листопада 2017)
  • Конференція з енергоефективності (23 листопада 2017)

Подія збере спікерів-практиків, що поділяться з учасниками «Тижня альтернативної енергетики» своїм досвідом впровадження енергоефективних проектів, застосування інноваційних технологій, пошуку інвесторів, врегулювання юридичних питань тощо.

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Володимир Ставнюк, Голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Юрій Нікітін, Заступник голови Фонду державного майна України, Михайло Сімашкевич, Міський голова Кам'янець-Подільського; Сергій Надал, Міський голова Тернополя; Руслан Марцінків, Міський голова Івано-Франківська; Віталій Луков,  Міський голова Вознесенська; Володимир Смолій, Заступник голови м. Долина та інші експерти і провідні гравці ринку альтернативної енергетики.

Перехід на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмова від шкідливого викопного палива є запорукою енергетичної незалежності нашої країни. «Alternative Energy Week» - це головна платформа для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами, що сприяє розвитку однієї з найважливіших на сьогодні ланок енергетичної галузі – сфери відновлюваної енергетики.

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

20-23 листопада

Бізнес-центр «Парус»

Контактна інформація:

+38 (066) 052 61 55

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Деталі: http://aew.com.ua/


А вы что думаете по этому поводу? Дайте нам знать – напишите в комментариях!Понравилась статья? Поделитесь ею и будет вам счастье!

Смотрите еще интересные материалы:

Присоединяйтесь к нам!

 

Авторизоваться